MEDAILONKY

Každý z nás je jiný.  A společně jsme skvělý tým. Něco silného nás spojuje. Láska k dětem. Milujeme dětskou bezprostřednost, upřímnost, nadšení, zvědavost i jejich nakažlivý smích. Jsme s nimi rádi. Obohacují nás. My chceme obohacovat je! V tom je smysl našeho průvodcovství. 

 

13.KamčaMP10-23-LK5_0811-Enhanced-NR

Tým

Naši
Průvodci

Jsem Adriana, je mi 48 let a mám dvě dospělé děti ve věku 18 a 29 let. S hlídáním dětí mám bohaté zkušenosti téměř 20 let, vlastně od své druhé mateřské dovolené. Svoji práci vnímám jako poslání a za všech okolností v ní uplatňuji empatický a kamarádský přístup. Vašemu dítěti připravím zábavné i naučné aktivity vzhledem k jeho individuálním potřebám nejen doma, ale také v přírodě. Miluji knihy, cestování, přírodu i sport. Jsem aktivní řidička a proto k mým zálibám patří také jízda autem.

Jsem absolventkou sociální činnosti v Čelákovicích. K dětem mám kladný vztah a práce s nimi mě naplňuje. Mám zkušenosti jak s novorozenci, tak i s většími dětmi. Dokážu být trpělivá, empatická a kreativní. Mezi mé koníčky patří starost o mojí čtyřletou sestru se kterou vymýšlíme různé hry, jezdíme na výlety a vymýšlíme originální programy, abychom se nenudily. Moje záliby je fitness, vaření, celkový úklid o domácnost a trávení volného času s rodinou. Nikdy jsem netušila, že mojí cestou bude starost a výchova o děti, je to záliba, která mě v životě naplňuje, ráda s nimi rozvíjím jejich kreativitu.

Karolína Štefíková

Jsem maminka dvou pubertálních kluků se zkušenostmi s hlídáním dětí v rodinách, ve skupinovém hlídání a z dětské skupinky v coworking centru. K dětem mám srdečný a empatický přístup a práce s nimi mě udržuje ve stále dobré náladě. Moc dobře si uvědomuji, že mi do rukou svěřujete to nejcennější, co v životě máte a s tím k vašim dětem přistupuji. Největší odměnou je pro mne dětský úsměv a věřím, že díky mým zkušenostem a individuálnímu přístupu přispěji k tomu, že usměvavé a spokojené bude i vaše dítě. Kromě péče o děti je mým životním posláním také péče o seniory a handicapované.

gabriela šebestová

Jsem studentkou Waldorfského lycea v Praze. Již pět let vytvářím a zajišťuji program pro děti ve věku od 3 do 12 let na letním týdenním kurzu. Během roku hlídám děti v rodinách; mám zkušenosti s batolaty i dětmi v předškolním věku. Baví mě hra na bicí, zpěv, tanec, četba a cestování. Na svět bych se chtěla po celý život dívat alespoň z části očima dítěte, a i to je jeden z důvodů, proč mě čas strávený s dětmi velmi baví.

Johanka nefe

Jsem absolventka střední školy Donum Felix, kde jsem se zaměřovala především na studium nenásilné komunikace, respektujícího přístupu, psychologie a dalších společenských věd. Hlídání dětí se věnuji již několik let a tuto práci považuji za své poslání, které mě ohromně naplňuje. K dětem přirozeně přistupuji s respektem, láskou a pochopením a snažím se na ně naladit. Díky tomu se mi lépe daří zaplout do jejich světa a využít toho k rozvoji jejich individuality. Ve volném čase se věnuji hraní na kytaru, zpěvu, módě, cvičení, cestování, zdravému vaření a procházkám.

viola říhová

Studuji na Karlově univerzitě, obor Knihovnictví a informační studia. Děti provází můj život od útlého dětství, ať už se jedná o mé mladší sourozence nebo děti různého věku rodinných známých a přátel.

Při péči o děti respektuji jejich potřeby a přání. Ráda s nimi rozvíjím jejich schopnosti. Ke každému dítěti přistupuji individuálně a s respektem. Práce s dětmi mě naplňuje energií a baví mě. Pokud zrovna nejsem s dětmi, mám nos zabořený v knize nebo dobrovolničím v knihovně.

Zdeňka čížková

Jsem absolventkou speciální pedagogiky, zakladatelka Malého průvodce, spoluzakladatelka svobodné školy Mamatata a hlavně máma dvou dcer. Práce s dětmi mě neuvěřitelně naplňuje a vždy jsem to brala jako takové mé poslání. Ráda s dětmi tvořím a objevuji neobjevené. Mezi mé záliby patří cestování, knihy a výlety do přírody.

Kamila Broulíková

dočetli
jste?

Jediné, co zbývá, je objednat si některou z našich služeb. Nebo hned všechny najednou.

hlídání dětí

Práce s dětmi nás baví a naplňuje, ke každému z dětí přistupujeme individuálně a s respektem.

narozeninové oslavy

Rádi vymýšlíme oslavy na míru a rozzářená očka Vašich dětí jsou pro nás tou největší odměnou.

úklid domácnosti

Žádný úklid pro nás není problém a rádi vyhovíme vašim požadavkům.