Úklid domácnosti a firem

ÚKLID? ŽÁDNÝ PROBLÉM

Rádi byste se každý den vraceli do čistého a provoněného domova? Máte malé děti nebo náročnou práci a úklid domácnosti je až na posledním místě? Vaše důvody chápeme a nabízíme Vám pomoc v podobě pravidelných i jednorázových úklidů. Žádný úklid pro nás není překážkou a vybíráme pro Vás takového člověka, aby Vám po všech stránkách vyhovoval.     

                                                    &                     

Milujete svoje zaměstnání, ale vaši motivaci brzdí každodenní nepořádek v prostředí, kde pracujete? Zbytečně se zabýváte něčím, co odvádí vaši pozornost. Soustřeďte se jen na práci. My se postaráme, aby vaši koncentraci nerušily chuchvalce prachu pod skříní, zašpiněná okna a špatně utřený stůl. Nezáleží na tom, v kolika kancelářích vaše společnost sídlí nebo jak velké jsou prostory vaší firmy. S profesionální dokonalostí zvládneme pravidelný i jednorázový úklid jakéhokoliv rozsahu.

Young housewife cleaning her flat

Primárně uklízíme s přípravky, které máte doma, ale nabízíme i možnost úklidu s non toxic prostředky od firmy Sonett. Tato firma vyrábí ekologické a zároveň netoxické produkty. V případě, že preferujete non toxic přípravky, stačí to uvést do objednávky služeb. Rozsah úkolů se sjednává vždy při podpisu smlouvy.

EKOLOGICKÝ A NON TOXIC ŽIVOT

Proč právě
nás?

Existuje nespočet důvodů proč si vybrat právě nás. Pár těch nejlepších jsme pro Vás vybrali. Až nás poznáte, určitě Vás napadnou další.

Čalouněné židle, sedačka, křesla, ze všeho vaše dítě nadechuje prach. K tomu oblíbená zábava každého mrněte, skákání po posteli. To prach úplně polyká! Jo, a ještě třeba koberce…
Zdravé to moc není. A prevence? Pravidelné čištění čalouněného nábytku a ploch v domácnosti. Nově na to máme stroj s obsluhou i s možností non toxic přípravků.

 

tepování nábytku

Přesvědčili
jsme Vás?