Mateřský klub

MATEŘSKÝ KLUB

Příroda, čas strávený s dětmi. To vše jsou hodnoty, které uznáváme a jsou pro nás důležité. Snažíme se děti rozvíjet přirozeným a nenuceným způsobem a zakládáme si na respektujícím přístupu k dětem i jejich rodičům.

Pokud i Vy máte dceru/syna, kteří ještě nechodí do školky, ale rádi byste s nimi trávili více času v dětském kolektivu, budeme rádi, když se k nám přidáte. V současné době si můžete vybrat pouze z jednoho mateřského klubu na Praze 8. V budoucnu jich plánujeme určitě více v dalších lokalitách Prahy.

Naše mateřské kluby většinou vznikají při lesních školkách či dětských skupinách. Často nás vyhledávají právě rodiče, kteří uvažují o umístění svého dítěte do lesní školky či dětské skupiny, ale dítě na to není ještě připraveno. Díky společnému poznávání daného prostředí je později pro dítě mnohem snazší adaptace ve školce. Toto je pouze jedna z mnoha výhod, které mateřský klub má.

 
56578122_563348684155312_7255361396978745344_n

JAK TO U NÁS FUNGUJE?

Setkáváme se v dopoledních hodinách v zázemích mateřských klubů. Společně si hrajeme, zpíváme a objevujeme krásy místní přírody. Každý  z mateřských klubů má svůj roční projekt, který společnými silami tvoříme.

Nově funguje Mateřský klub jakou kroužek, kam se přihlašujete na určité období.

VÝHODY MATEŘSKÉHO KLUBU

ČAS STRÁVENÝ S VAŠIMI DĚTMI VÁM UŽ NIKDY NIKDO NEVEZME.