Děti objevují svět dychtivě a s nadšením. A když je u toho máma nebo táta, jsou nejraději. Tak buďte spolu!

Děti jsou nejšťastnější, když si s nimi máma a nebo táta hrají. Dětská hravost a zvídavost je nekonečná a vymýšlet jim každý den přitažlivou aktivitu může být někdy náročné i pro dospěláky s hodně velkou fantazií. Zabavte svého prcka interaktivním pohádkovým příběhem s výukovými listy, který vám přinášíme ve spolupráci se značkou bod.linky. Staňte se jeho průvodcem při putování s nezbedným medvíďátkem. Možná se něco nového o životě v lese dozvíte i vy.

Alou do pelíšku! v PDF

Připravili jsme pro Vás příběh o dobrodružstvích zvídavého medvíďátka ztraceného v zimním lese, kterému lesní zvířátka pomohla najít cestu zpátky do pelíšku k medvědí rodince.  

Buďte průvodcem napínavého příběhu pro děti 3+. 

Výukové listy s příběhem, na nichž se děti učí rozlišovat barvy, poznávat tvary, velikosti a rozdíly na obrázcích. Procvičují pozornost, zrakové vnímání a jemnou motoriku za pomoci vystřihování, lepení a uspořádání předmětů v pohádkovém příběhu. Podporují fantazii.

18 pracovních listů A4 ( 1 barevný, 17 pro černobílý tisk)


Celý soubor pracovních listů slouží jako omalovánky.

Rekvizity:  pastelky, nůžky, lepidlo, špejle, izolepa…

IMG_3496
Alou do pelíšku! v boxíku 

Výukové listy s příběhem, na nichž se děti učí rozlišovat barvypoznávat tvary, velikosti a rozdíly na obrázcích. Současně procvičují pozornostzrakové vnímání jemnou motoriku za pomoci vystřihování, lepení a uspořádání předmětů v pohádkovém příběhu.

Boxík obsahuje:
* 18 pracovních listů A4 
* sešítek s příběhem a úkoly

Celý soubor pracovních listů slouží jako omalovánky.

Boxík je dostatečně velký, aby si do něj dítě samo pracovní listy ukládalo. Krabici je možné zrecyklovat a využít k dalšímu tvoření.

Rekvizity:  pastelky, nůžky, lepidlo, špejle, izolepa…

Cena za boxík Alou do pelíšku!: 280 Kč

 
Posíláme do celé ČR přes Zásilkovnu (84 Kč) nebo osobní předání v Praze.
 
Boxík můžete objednat na emailu: petra.kopuleta@maly-pruvodce.cz